درباره ما

شرکت آذر آبادگان دارای چندین مراکز تولید می باشد که فرصت های شغلی را به صورت مستقیم و غیر مستقیم فراهم می کند. ما برای دستیابی به اهداف سازمانی و در جهت پیشرفت و توسعه ی ملی آموزش و کار آموزی را به نیروهای خود ارائه می دهیم تا به جوانان سرزمین خود برای شروع به فعالیت در این زمینه کمک نمائیم.

لوگوی شرکت قطعات محوری آذرآبادگان

معرفی شرکت

شرکت قطعات محوری آذرآبادگان در حوزه تولید قطعات محوری خودرو فعالیت خود را از سال 1376 با نام گروه صنعتی خوشدلی آغاز نموده و در سال 1386 نام خود را به شرکت قطعات محوری آذرآبادگان تغییر داده است. این شرکت در طی چندین سال فعالیت با اتکا به تجربه و دانش تخصصی، جایگاه ویژه ای را در صنعت و بازارهای خودرو کسب کرده و در تولید قطعات ایمنی با کیفیت، توانمندیهای بالای خود را در پشتیبانی از صنعت خودرو در کشور به اثبات رسانده است.

در سال 1383 شرکت آذر آبادگان به منظور توسعه کیفی محصولات تولیدی و بهبود سیستم های مدیریتی و سامانی در سطح ملی و بین المللی اقدام به اخذ ISO 9001:2008 و ISO/TS 16949:2009 از موسسه آلمان نموده و در سال 1397 این گواهینامه را به IATF ارتقاء داده است.  این شرکت در طی چندین سال گذشته در زمینه های گوناگونی فعالیت کرده است از جمله تولید قطعات محوری خودروها و ماشین آلات صنعتی مانند قطعات لودر ، تراکتور،قطعات گیربوکس و موتور ماشین های سواری و موتورهای دیزلی و حتی برخی قطعات قطار. همچنین در برخی پروژه های مربوط به صنعت نفت کشور که توسط شرکت ملی حفاری انجام شده نیز در تولید برخی قطعات همکاری داشته است.

شرکت آذرآبادگان توسط تیمی از کارشناسان با تجربه، پیشرو و پرشور در صنعت هدایت می شود. کارشناسان ما یک تیمی مبتنی بر کیفیت، عملکرد و فناوری ایجاده کرده اند که کار مهندسی، اعتبار سنجی و تولید را برای بازارهای خودرو، تجاری و صنعتی انجام می دهند.