معرفی شرکت آذرآبادگان

شرکت قطعات محوری آذرآبادگان در حوزه تولید قطعات محوری خودرو فعالیت خود را از سال 1376 با نام گروه صنعتی خوشدلی آغاز نموده و در سال 1386 نام خود را به شرکت قطعات محوری آذرآبادگان تغییر داده است. این شرکت در طی چندین سال فعالیت با اتکا به تجربه و دانش تخصصی، جایگاه ویژه ای را در صنعت و بازارهای خودرو کسب کرده و در تولید قطعات ایمنی با کیفیت، توانمندیهای بالای خود را در پشتیبانی از صنعت خودرو در کشور به اثبات رسانده است.

در سال 1383 شرکت آذر آبادگان به منظور توسعه کیفی محصولات تولیدی و بهبود سیستم های مدیریتی و سامانی در سطح ملی و بین المللی اقدام به اخذ ISO 9001:2008 و ISO/TS 16949:2009 از موسسه آلمان نموده و در سال 1397 این گواهینامه را به IATF ارتقاء داده است.  این شرکت در طی چندین سال گذشته در زمینه های گوناگونی فعالیت کرده است از جمله تولید قطعات محوری خودروها و ماشین آلات صنعتی مانند قطعات لودر ، تراکتور،قطعات گیربوکس و موتور ماشین های سواری و موتورهای دیزلی و حتی برخی قطعات قطار. همچنین در برخی پروژه های مربوط به صنعت نفت کشور که توسط شرکت ملی حفاری انجام شده نیز در تولید برخی قطعات همکاری داشته است.

علیرضا خوشدلی

موسس و مدیر عامل شرکت

ما یک تیم بزرگ و قوی داریم.

اطلاعات شرکت

نام شرکت: شرکت تولید قطعات محوری آذرآبادگان

نوع شرکت: سهامی خاص

تاریخ تاسیس: 1376

تلفن‌ تماس: 041-34202261

فکس: 041-34201525

وب‌سایت: azarabadgan.ir

آدرس‌ ایمیل: info@mehvarco.com & Alireza.khoshdeli@gmail.com

آدرس: تبریز –جاده آذرشهر-شهرک صنعتی شهید رجایی-ضلع شمالی –بیست متری سوم غربی-پلاک E2

ماموریت

تولید قطعات و مجموعه های مورد نیاز مشتریان در صنایع خودروسازی کشور و جلب رضایت مشتریان کارکنان و ذینفعان سازمان از طریق تکریم و احترام به حقوق آنها و تأمین نیازهای امروز و انتظارات آینده با ایجاد و توسعه ساختار و فرآیند مشتری گرا.

چشم انداز و ارزش‌ها

قطع وابستگی به بیگانگان در صنعت خودروسازی  و دستیابی به جایگاه برتر علمی و تولیدی محصولات در سطح جهانی،شرکت قطعات محوری آذرآبادگان طی پنج سال آینده با ایجاد رابطه عمیق و بلند مدت تجاری برنده – برنده و اعتماد سازی با مشتریان و تأمین کنندگان مواد اولیه ، ارزیابی و بهبود مستمر و الگو برداری از بهترین ها و با تکیه بر خلاقیت و نوآوری ، یکی از تأمین کنندگان بزرگ قطعات و مجموعه های خودرو در سطح کشور و خاورمیانه خواهد شد.

تاریخچه، رشد و توسعه

پیدایش

این سازمان در سال 1376 با نام گروه صنعتی خوشدلی فعالیت خود را آغاز کرد.

فعالیت این شرکت صنعتی از ابتدا در زمینه قطعات محوری خودرو بوده است که شامل همه قطعات محوری خودروها و ماشین آلات صنعتی مانند قطعات لودر ، تراکتور،قطعات گیربوکس و موتور ماشین های سواری و موتورهای دیزلی و حتی برخی قطعات قطار می شود. همچنین در برخی پروژه های مربوط به صنعت نفت کشور که توسط شرکت ملی حفاری انجام شده نیز با تولید برخی قطعات همکاری کرده است.

تغییر راهبرد

در سال 1386 این شرکت با تغییر نام کاربری شرکت از گروه صنعتی خوشدلی به شرکت تولید قطعات محوری آذربادگان فعالیت خود را توسعه داد .

دریافت گواهینامه کیفیت

دریافت گرید ساپکو

دریافت گواهی سمتا

گواهی تایید توانمندی راه آهن ایران

این شرکت در سال 83 موفق به اخذ گواهی نامه2009 ISO TS و دریافت Grade شرکت ساپکو شد ، لازم به ذکر است که شرکت سهامی خاص قطعات محوری آذرآبادگان از نظر مالی کاملا مستقل بوده و هیچگونه وابستگی و بدهی به هیچ مجموعه دولتی یا خصوصی و یا بانک ها و موسسات مالی و اعتباری ندارد و بر اساس تواناییهایی که در طی 23 سال فعالیت مستمر در حوزه صنعت کشور کسب کرده خودکفا شده و گردش مالی حدود 18 الی 20 میلیارد تومان در سال دارد و حتی وارد عرصه صادرات گردیده است.این شرکت در سال 2018میلادی موفق به دریافت گواهینامه کیفیت IATF 16949:2016 از شرکت TUV NORD  آلمان گردیده است.

قطعات و ظرفیت تولید شرکت

درحال حاضر انواع پین ها و بوش های دقیق با دقت 0.001 هزارم میلی متر با حجم زیر در شرکت تولید می شوند :

 • 2 میلیون عدد انواع محور در سال
 • 500 هزار عدد انواع بوش های فلزی با دقت یکصدم میلی متر در سال
 • 2 میلیون انواع بوش گاید سوپاپ (گیت سوپاپ) در سال
 • تولید انواع شفت های رابط
 • تولید انواع قطعات ریلی
 • تولید انواع پین ها
 • مارک زنی لیزری انواع قطعات
 • اطلاعات پروژه
 • عنوان پروژه پروژه تولید قطعات گیربکس ماشین 6 سرعت
 • کارفرما شرکت نیرو محرکه
 • تاریخ پروژه اوایل مرداد ماه 1399
 • مدت پروژه 8 ماه

مطالعه و بررسی قابلیت تولید قطعات ماشین 6 سرعته در شرکت از لحاظ ماشین آلات و تجهیزات کنترلی و نیروی انسانی مجرب و متخصص و مطالعه جهت بررسی و تهیه مواد اولیه از تامین کنندگان داخلی و تولید نمونه اولیه مطابق با نقشه دریافتی از مشتری و ارسال به مشتری و بررسی وپیگیری جهت تایید نمونه اولیه و دریافت تاییده نمونه اولیه جهت تولید یک روز خط مشتری و پیگیری جهت تایید یک روز خط که بعد از تایید یک روز خط نسبت به تولید انبوه در شرکت انجام میگیرد .

فروش و سهم بازار

ساختار سازمانی

خدمات آذرآبادگان

شرکت آذرآبادگان توسط تیمی از کارشناسان با تجربه، پیشرو و پرشور در صنعت هدایت می شود. کارشناسان ما یک تیمی مبتنی بر کیفیت، عملکرد و فناوری ایجاده کرده اند که کار مهندسی، اعتبار سنجی و تولید را برای بازارهای خودرو، تجاری و صنعتی انجام می دهند.

استخدام

شرکت آذر آبادگان دارای چندین مراکز تولید می باشد که فرصت های شغلی را به صورت مستقیم و غیر مستقیم فراهم می کند. ما برای دستیابی به اهداف سازمانی و در جهت پیشرفت و توسعه ی ملی آموزش و کار آموزی را به نیروهای خود ارائه می دهیم تا به جوانان سرزمین خود برای شروع به فعالیت در این زمینه کمک نمائیم.

مسئولیت اجتماعی

مسئولیت اجتماعی شرکتی (Corporate Social Responsibility) یا مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها یا مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها از جستارهای «اخلاق کسب و کار» است که به نقش شرکتها درحوزه اجتماع می‌پردازد. مسئولیت اجتماعی شرکتی مجموعه وظایف و تعهداتی است که شرکت بایستی در جهت حفظ، مراقبت و کمک به جامعه‌ای که در آن فعالیت می‌کند، انجام دهد. مسئولیت اجتماعی شرکتی (CSR) به سه دسته تقسیم می شوند:

مسئولیت‌های اجتماعی محیطی : در این نوع از مسئولیت های اجتماعی، شرکت بخش بزرگی از تمرکز خود را بر روی حفظ محیط زیست و منابع طبیعی می گذارد.

مسئولیت‌های اجتماعی خیرخواهانه : در این نوع از CSR شرکت مسئولیت خود را در نظر گرفتن خدمات اجتماعی و رفع معضلات اجتماعی دانسته و برای رفع این معضلات تحت عنوان کمپین های مختلفی تلاش می کند.

مسئولیت‌های اجتماعی اخلاقی : در این سطح، جنبه اخلاقی مسئولیت اجتماعی از اهمیت بیشتری برخوردار است. این مسئولیت ها شامل پرداخت درآمد بیشتر به کارمندان از طریق پاداش های بالاتر، فراهم کردن فرصت برای بیکاران، اجتناب از کارکردن با شرکت های دارای سابقه و شهرت منفی و غیره می باشد.

مسئولیت اجتماعی آذرآبادگان